Yükleniyor...
yüz sıkılaştırma lpg izmir

LPG MOBILIFT

Yüz Gençleştirme / Sıkılaştırma / Şekillendirme

Yaş aldıkça cildimiz yer çekimi, genetik faktörler, düzensiz ve sağlıksız beslenme, sigara, alkol gibi zararlı alışkanlıklar, güneş ışınlarına maruz kalma vb etkiler ile yaşlanmaya başlar. 30’lu yaşlarda hızla değişmeye başlayan cildimiz, 40’lı yaşlarda kırışıklıkların ve sarkmanın belirginleşmesi ile bizi bir takım farklı bakım kanallarına yönlendirir. Günümüzde ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemlerini tercih eden kişiler için geliştirilmiş Fransız teknolojisi LPG Mobilift, bu anlamda bize tüm ihtiyaçları karşılayan rakipsiz bir teknoloji sunuyor.

Patentli bakım başlığı, cildi uyarmak ve fibroblastların (bağ dokusu hücreleri) sentez işlemini tam anlamıyla yeniden harekete geçirmek için cilt yüzeyi üzerinde micro titreşimler kullanır. Kişiye özel hazırlanan protokollerde yüz, boyun, dekolte bölgelerine yapılan işlem ilk seans itibari ile mükemmel sonuçlar verir.  

Mobilift'in en önemli özelliği, kolajen yıkımını durdurup, sağlıklı kolajen üretimini tetikler. %80 hyaluronik asit artışını sağlar ve genetik yaşlanma sürecini durdurur.

Seanslar boyunca cilt, aşamalı olarak gözle görünür şekilde yeniden yoğunluğunu ve canlılığını kazanır ve kendi içinde yenilenir.

 

LPG Mobilift’in faydaları;

İnce çizgileri ve kırışıklıkları giderir

Cildi sıkılaştırır

Yüz hatlarını şekillendirir ve dolgunlaştırır (sarkma ve çökmeye bağlı)

Gıdıyı azaltır

Cilt görünümünü aydınlatır