BÖLGESEL İNCELME VE SIKILAŞMA YÖNTEMLERİ NELERDİR?
Birçoğumuz vücudumuzun belli bölgelerindeki fazla yağlanmadan şikayetçiyiz. Sıklıkla birbirimizden ‘şu göbek bi gitse’, ‘iç bacaklarımdaki fazlalıktan nasıl kurtulacağım?’ , ‘basenlerimi sevmiyorum’ gibi cümleler duyarız. Teknolojinin geliştiği bu dönemde artık sağlıklı bir şekilde vücut incelme ve sıkılaşma programları bu sorunlarımızı çözüyor. Bizim göstermemiz gereken ise sadece biraz istikrar ve sabır. Peki bu nasıl mümkün? Bu yazımızda sizinle tüm detayları paylaşıyoruz.
 
Her insan farklı vücut tipine sahiptir ve bazı bölgeler yağ depolamaya oldukça müsaittir. Yani bazı bölgelerimiz diğer bölgelerimize göre daha fazla yağ depolar. Bu durum erkeklere göre kadınlarda bir tık daha fazla olsa da kişinin yaşına, genetik kodlarına ve yaşam tarzına bağlı olarak da değişiklik gösterir. Biz kadınlarda fazla yağ depolanması genellikle göbek çevremiz ve kalçalarımızda olur. Özellikle doğum sonrası, menapoz öncesi ve sonrası dönemlerde hormonal değişimler bunu oldukça tetikler. Dolayısı ile yoğun bir diyet ve egzersiz programları ile bunun üstesinden gelmeye çalışsak da süreç emek ve sabır istediğinden çoğumuz ya yarım bırakırız yada istikrarımızı koruyamayız.
 
Peki daha hızlı adımlar ile incelmek ve sıkılaşmak nasıl mümkün olacak? dediğinizi duyar gibiyiz.
 
Şimdi gelelim bu konunun detaylarına; Gelişen teknoloji ile insan sağlığına zararı olmayan, ilerleyen dönemlerde de olmayacağını garanti eden, FDA onaylı, dünyada en çok tercih edilen Fransız devi LPG Cellu M6 Alliance ile ilk seanstan itibaren hissedeceğiniz, dördüncü seans itibari ile de çevrenizin dikkatini çekecek değişimi yaşamaya hazır mısınız?
 
Fransa’da geliştirilmiş özel teknolojisi sayesinde herhangi bir kopyası yada benzeri olmayan bu teknoloji tüm vücuda uygulanabilen özel başlığı sayesinde cildi nazikçe uyarır. Kişiye özel hazırlanmış programı sayesinde vücudunuzdaki dirençli yağ depolarını yakar, vücudu sıkılaştırır ve yeniden şekillenmesini sağlar. Özel vakumlu başlığı sayesinde cildin pürüzsüz bir görünüm elde etmesini sağlarken selülit onarımı da sunar. Bunlar olurken siz seansınızı yattığınız yerde dinlenerek tamamlarsınız. Geliştirilmiş masaj tekniği sayesinde de vücudunuzun rahatlamasını sağlamış olursunuz.
 
Sonuç olarak bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma işlemi için kendinize yapacağınız en büyük yatırım bu güzel teknolojiden faydalanmak. Bu işlemi uzman bir diyetisyen ve spor eğitmeni eşliğinde yapanların çok daha yüksek verim aldığını her an görüyoruz. Çok hızlı kilo vermeden kaynaklı elastikiyet kaybı yaşayanlar için de harika çözümler sunuyor. Dediğimiz gibi her insan farklı vücut tipine sahiptir. Hangi adımla başlamanız gerektiğini öğrenmek için bir uzmandan yorum almak sizi doğru sonuca ulaştıracaktır. Merkezimizden bu konuda ücretsiz danışmanlık hizmeti alabileceğinizi unutmayın!
Sağlıkla kalın!