Yükleniyor...
microblading izmir

Manikür & Pedikür;

Manikür ve pedikür, el ve ayakların bakımlı, temiz ve estetik bir görünüme sahip olması için profesyonel bir uzman tarafından yapılması gereken bir bakımdır. Hem görünüş açısından hem de sağlık açısından önemli olan bu işlem kişisel bakım rutininin bir parçası olarak düzenli olarak yaptırılır.

Kalıcı Makyaj;

Kalıcı makyaj, cilt kullanımı için üretilmiş olan doğal boyaların özel cihazlar ve teknikler kullanılarak derinin üst kısmına bırakılma işlemidir. Dövme işlemine benzetilse de kalıcı makyaj dövmeden bağımsız doğal görüntüsü ve kısa süreli kalıcılığından dolayı günlük makyaj telaşından kurtulmak isteyen kadınların tercih ettiği bir işlemdir. Dudak, kaş ve gözlerde makyaj görünümünü elde etmeyi sağlar. Kalıcı makyaj işlemlerinden sonra kişi günlük yaşantısına kaldığı yerden devam edebilir.

Microblading;

Seyrek kaşlara sahipseniz ve her gün kaşlarınızı çizmekten ya da boyamaktan sıkıldıysanız microblading işlemi tam da size göre!

Kalıcı makyaj tekniklerinden biri olan microblading, ucu iğneli özel bir kalem ile seyrekleşen ve formunu kaybeden kaşlara doğal ve daha dolgun bir görünüm veren işlemdir. Hedef tek tek kaş kılına benzeyen kıl efektli çizim ile kişinin yüzüne ve ten rengine uygun kaşı yapmaktır.

İşlemin kalıcılığı en az 1 yıldır. Kalıcılığı ise kişinin cilt tipine göre değişiklik gösterir.

Pudralama;

Pudralama tekniğinde kaşlara tozlama tekniği ile far efekti verilir, bir tür gölgelendirme işlemidir.  Kaş farı görünümünü seven kadınlar için tercih edilen bir uygulamadır. Kalıcılık süresi microblading uygulaması ile aynıdır. Sadece uygulama tekniği farklıdır.

Dudak Renklendirme;

İnsanlar yaş aldıkça dudakları da yaşlanır ve kırışıklıklar artarak renk eşitsizliği gözlemlenir. Yoğun uçuk çıkaran kişilerde de dudak pigmentleri zamanla kaybolur ve dudak çerçevesinde asimetri ortaya çıkar. Dudak renklendirme ile konforlu bir şekilde bu durumları iyileştirmek mümkün.

Dudak renklendirme, solgun ve cansız dudakların özel kalıcı makyaj boyası kullanılarak yeniden canlı ve bakımlı görünmesini sağlamak için yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Kişiye daha dolgun, daha canlı ve daha genç bir görünüm sağlayan dudak renklendirme işlemi dudaklara doğal bir hacim ve renk kazandırır.

İşlemin kalıcılığı ortalama 2 yıldır.

Eyeliner, dipliner, babyliner;

Daha belirgin gözlere ve bakışlara sahip olmak için göz makyajını istediğiniz gibi yapamıyorsanız bu uygulama tam da size göre! Uygulama öncesinde, kişinin göz şekli göz kapağı yapısı ve tercihleri doğrultusunda dipliner, babyliner yada eyeliner için karar verilerek işlem yapılır.

Kalıcı göz makyajını en az 2 yıl boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kirpik Lifting;

Kirpik lifting, kişinin kendi kirpiklerine daha kıvrımlı ve dolgun bir görünüm vermek için yapılan bir güzellik uygulamasıdır. Aynı zamanda kirpik köklerine uygulanan kökten uca bir keratin bakımdır. Kesinlikle zararlı bir madde kullanılmadan özel ve doğal içerikli kitler ile hijyenik bir ortamda yapılması gereken bir işlemdir.  Bu işlem, kirpiklerin doğal yapısını değiştirmek veya kirpikleri dışarıdan takma kirpikler gibi ek ürünler kullanmadan daha dolgun bir görünüme kavuşturmak amacıyla yapılır.

Sonuçlar genellikle 4 ile 8 hafta boyunca sürebilir, ancak kişinin kirpik büyüme döngüsüne bağlı olarak farklılık gösterebilir. Kirpiklerin sağlıklı kalması için, işlem sonrasında 24 saat kirpiklerin suyla temasından kaçınılmalıdır. İşlem sırasında veya sonrasında kirpiklerde herhangi bir dökülme olmaz.

Kaş Laminasyonu;

Kaş laminasyon işlemi kaşlarınızın uzun süreli şekillenmesi için uygulanan bir işlemdir. İncelmiş, simetrisi bozulmuş yada sert köklerin ters yöne uzaması problemini çözer ve kaşın istenen şekli almasını sağlar. Laminasyonlu kaşlar ideal bir kaş görünümü vermeyi mümkün kılar.

Sonuçlar genellikle 4-6 hafta boyunca sürebilir.

İpek Kirpik;

İpek kirpik işlemi, kişinin kendi doğal kirpiklerine ince, hafif ve esnek ipek malzemeden üretilmiş doğala yakın takma kirpiklerin eklenmesi işlemidir. Kişinin üst göz kapağındaki kendi kirpiklerine özel üretilmiş yapıştırıcı ile yapıştırılır ve daha uzun, daha kıvrık, daha yoğun ve estetik bir görünümü mümkün kılar. Yoğunluğu ilk hafta itibari ile azalarak bir ay sonunda kullanım süresini tamamlar. Özel göz problemi yaşayan, kirpik dibi iltihabı olan yada gözünde arpacık olan kişilere uygulanmaz. Kirpikleriniz kısa yada seyrekse yada kıvrımlı değilse, aynı zamanda rimel kullanmak istemiyorsanız bu işlem tam da size göre!

Ölçülü Kaş Alımı;

Ölçülü kaş alımı kaşların yüz ve kaş şekline uygun olarak, ölçülerek alınmasıdır. Altın oran kaş alımı olarak da bilinen ölçülü kaş alımının normal kaş alımından farkı kaşın başlangıç, kavis ve bitiş noktalarının belirlenmesi ve yüz şekline en uygun kaş modelinin tasarlanmasıdır. Normal kaş alımı ise kaş etrafını toparlamak ve kaş etrafında hareket ederek şekil verilmesi işlemidir.

Solaryum;

Her mevsim bronz bir tene sahip olmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği solaryum, güneş ışınlarına maruz kalmadan daha kısa sürede istediğimiz bronzluğa ulaşmada bize yardımcı olur.
Bronzlaşma profesyonelleri ve kullanıcıları tarafından dünya çapında en fazla bilinen ve tercih edilen Ergoline dikey solaryum ile merkezimizde konforlu bir şekilde dilediğiniz bronzluğa ulaşabilirsiniz.